Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uh9vHQ

Flick Fan - 25 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2020

more Recent Ratings
40 14% Uncut Gems (2019) - Feb 26, 2020
95 92% Arrival (2016) - Feb 26, 2020
90 70% Mamma Mia! Here We Go Again (2018) - Feb 22, 2020
85 36% Jurassic World (2015) - Feb 22, 2020
90 70% Inside Man (2006) - Feb 22, 2020
20 10% Saw III (2006) - Feb 22, 2020
70 18% Napoleon Dynamite (2004) - Feb 22, 2020
90 70% Wreck-It Ralph (2012) - Feb 22, 2020
90 70% Pitch Perfect (2012) - Feb 21, 2020
85 36% The Secret Life of Pets (2016) - Feb 21, 2020