We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

uig

uig width="104" height="110"

Movie Buff - 152 Film Ratings

Member Since: May 27, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

81 91% On the Waterfront (1954) - Sep 22, 2020
72 52% Fight Club (1999) - Sep 22, 2020
74 62% Swingers (1996) - Sep 22, 2020
72 52% Joker (2019) - Sep 22, 2020
76 75% Braveheart (1995) - Sep 22, 2020
67 32% Scarface (1983) - Sep 22, 2020
74 62% Chef (2014) - Sep 22, 2020
73 56% Stranger Than Fiction (2006) - Sep 22, 2020
76 75% Wall Street (1987) - Sep 22, 2020
71 48% Adventureland (2009) - Sep 22, 2020