Ukezare

ukezare
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 4% The Conversation (1974) - Rated 01 Mar 2020
75 27% The Conformist (1970) - Rated 01 Mar 2020
75 27% Melancholia (2011) - Rated 01 Mar 2020
72 16% The Usual Suspects (1995) - Rated 01 Mar 2020
75 27% Cold War (2018) - Rated 01 Mar 2020
78 37% Lost in Translation (2003) - Rated 01 Mar 2020
72 16% Carol (2015) - Rated 01 Mar 2020
75 27% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 01 Mar 2020
70 9% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 01 Mar 2020
80 45% Fargo (1996) - Rated 01 Mar 2020