ukkaptan

ukkaptan
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 10% The Mummy (1999) - Rated 01 Mar 2017
65 3% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 01 Mar 2017
71 15% Quantum of Solace (2008) - Rated 01 Mar 2017
74 30% The Nutty Professor (1996) - Rated 01 Mar 2017
85 71% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 01 Mar 2017
76 38% Lord of War (2005) - Rated 01 Mar 2017
80 56% 12 Monkeys (1995) - Rated 01 Mar 2017
71 15% Men in Black II (2002) - Rated 01 Mar 2017
86 73% Cinderella Man (2005) - Rated 01 Mar 2017
71 15% Lethal Weapon (1987) - Rated 01 Mar 2017