uleksite

uleksite
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: like characters

more Recent Ratings

80 15% Split (2017) - Rated 18 Apr 2017
95 60% Arrival (2016) - Rated 18 Nov 2016
86 27% The Accountant (2016) - Rated 18 Nov 2016
80 15% Doctor Strange (2016) - Rated 18 Nov 2016
60 2% Popstar: Never Stop Never Stopping (2016) - Rated 04 Jun 2016
100 87% Whiplash (2014) - Rated 29 Apr 2016
100 87% Senna (2010) - Rated 29 Apr 2016
99 72% Rush (2013) - Rated 29 Apr 2016
90 45% Rush Hour 2 (2001) - Rated 29 Apr 2016
88 32% Gladiator (2000) - Rated 29 Apr 2016