ulk1

ulk1
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 20% Müslüm (2018) - Rated 22 Dec 2018
80 61% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 22 Dec 2018
70 32% Climax (2018) - Rated 22 Dec 2018
75 44% Roma (2018) - Rated 22 Dec 2018
80 61% Azize: Bir laleli hikayesi (1999) - Rated 09 Aug 2018
85 79% Breakfast on Pluto (2005) - Rated 09 Aug 2018
90 88% American Honey (2016) - Rated 18 May 2018
80 61% Arif v 216 (2018) - Rated 24 Jan 2018
70 32% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 24 Jan 2018
50 2% Twilight (2008) - Rated 24 Jan 2018