ulsteri

ulsteri
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2017
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 20% Magnolia (1999) - Rated 16 Jan 2017
65 20% The Long Good Friday (1980) - Rated 16 Jan 2017
72 55% Downfall (2004) - Rated 16 Jan 2017
90 95% Blow-Up (1966) - Rated 16 Jan 2017
75 75% The Dark Knight (2008) - Rated 16 Jan 2017
70 45% I'm Not There (2007) - Rated 16 Jan 2017
74 65% Inception (2010) - Rated 16 Jan 2017
50 5% Letter to Brezhnev (1985) - Rated 16 Jan 2017
67 35% Victoria (2015) - Rated 16 Jan 2017
77 85% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 16 Jan 2017