ultrahobo

ultrahobo
Film Freak - 731 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2015
Location: Turkey
Age: 32
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like mustard.

more Recent Ratings

60 31% Blue Valentine (2010) - Rated 14 Nov 2017
70 56% The Innocents (2016) - Rated 14 Nov 2017
80 81% Die Hard (1988) - Rated 02 Apr 2017
50 13% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 14 Mar 2017
60 31% The Nice Guys (2016) - Rated 07 Mar 2017
60 31% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 02 Mar 2017
60 31% Fruitvale Station (2013) - Rated 05 Feb 2017
80 81% Deadpool (2016) - Rated 04 Feb 2017
70 56% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Rated 03 Feb 2017
80 81% Creed (2015) - Rated 01 Feb 2017