umdemirel

umdemirel
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2014
Location: Istanbul, Pera, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 53% Limitless (2011) - Rated 28 Nov 2015
80 46% The Martian (2015) - Rated 28 Nov 2015
87 82% Dead Man's Shoes (2004) - Rated 28 Nov 2015
78 39% The Others (2001) - Rated 28 Nov 2015
79 41% Being John Malkovich (1999) - Rated 28 Nov 2015
84 67% Source Code (2011) - Rated 28 Nov 2015
83 63% The Sixth Sense (1999) - Rated 28 Nov 2015
81 53% Taken (2008) - Rated 28 Nov 2015
86 78% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 28 Nov 2015
81 53% Amélie (2001) - Rated 22 Mar 2015