Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ummy

Movie Buff - 488 Film Ratings

Member Since: Feb 5, 2019

Location: UK

Bio: Dreams never end
more Recent Ratings
77 50% Ice Age (2002) - Feb 16, 2019
83 82% La Haine (1995) - Feb 16, 2019
81 72% Angel Heart (1987) - Feb 14, 2019
72 18% Secret Window (2004) - Feb 14, 2019
80 67% Dogville (2003) - Feb 14, 2019
79 63% Zodiac (2007) - Feb 14, 2019
76 40% Inception (2010) - Feb 14, 2019
90 96% Psycho (1960) - Feb 14, 2019
79 63% Inglorious Bastards (1978) - Feb 14, 2019
0% 120 (2008) - Feb 14, 2019