Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
umurtas

Celluloid Junkie - 3997 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2017

more Recent Ratings
58% Frozen II (2019) - Jan 02, 2020
12% Maleficent: Mistress of Evil (2019) - Jan 02, 2020
82% Greener Grass (2019) - Jan 01, 2020
23% The Nightingale (2019) - Jan 01, 2020
71% Maiden (2019) - Jan 01, 2020
71% Tarde Para Morir Joven (2018) - Dec 30, 2019
12% Ford v Ferrari (2019) - Dec 30, 2019
23% Mister America (2019) - Dec 30, 2019
71% Relaxer (2019) - Dec 28, 2019
58% Knives Out (2019) - Dec 28, 2019