Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
umurtas

Celluloid Junkie - 4008 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2017

more Recent Ratings
46% Life Overtakes Me (2019) - Feb 08, 2020
71% In the Absence (2018) - Feb 07, 2020
71% The Edge of Democracy (2019) - Feb 07, 2020
34% Queen & Slim (2019) - Feb 06, 2020
34% Honey Boy (2019) - Jan 29, 2020
3% Harriet (2019) - Jan 28, 2020
12% Waves (2019) - Jan 28, 2020
58% 1917 (2019) - Jan 28, 2020
23% Richard Jewell (2019) - Jan 27, 2020
92% Little Women (2019) - Jan 26, 2020