Umut ?eker

umut_eker
Movie Buff - 284 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: (bence)

more Recent Ratings

77 49% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 15 Apr 2024
80 62% Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni (1990) - Rated 15 Apr 2024
83 73% Muhsin Bey (1987) - Rated 13 Apr 2024
79 57% Gölge oyunu (1992) - Rated 13 Apr 2024
78 53% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 22 Mar 2024
69 26% The Killer (2023) - Rated 20 Mar 2024
74 41% The Iron Claw (2023) - Rated 18 Mar 2024
87 85% Poor Things (2023) - Rated 14 Mar 2024
85 79% Dune: Part Two (2024) - Rated 07 Mar 2024
85 79% Takva (2006) - Rated 05 Mar 2024