umutgundogan

umutgundogan
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 68% Fantastic Planet (1973) - Rated 21 Sep 2017
90 93% Quest for Fire (1981) - Rated 21 Sep 2017
91 95% The Witch (2016) - Rated 21 Sep 2017
88 89% Gone Girl (2014) - Rated 21 Sep 2017
73 8% The Belko Experiment (2017) - Rated 21 Sep 2017
86 81% Last Night (1998) - Rated 21 Sep 2017
81 47% Get Out (2017) - Rated 21 Sep 2017
86 81% Uzak (2002) - Rated 19 Jan 2017
83 62% The Battle of Algiers (1966) - Rated 19 Jan 2017
78 26% Murder on a Sunday Morning (2001) - Rated 19 Jan 2017