umutk

umutk
Movie Buff - 494 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 67% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 06 May 2019
92 87% The Favourite (2018) - Rated 06 May 2019
100 98% Gilmore Girls: A Year in the Life (2016) - Rated 27 Jun 2018
100 98% Gilmore Girls (2000) - Rated 27 Jun 2018
100 98% Six Feet Under (2001) - Rated 27 Jun 2018
85 63% Far from Heaven (2002) - Rated 27 Jun 2018
100 98% Call Me by Your Name (2017) - Rated 04 May 2018
90 81% Carnage (2011) - Rated 04 May 2018
45 7% Dan in Real Life (2007) - Rated 25 Jul 2017
80 50% Marie Antoinette (2006) - Rated 25 Jul 2017