umutkrdmn95

umutkrdmn95
Film Freak - 504 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: See you in another life brotha

more Recent Ratings

84 81% The King (2019) - Rated 27 Nov 2022
84 81% The Good Nurse (2022) - Rated 27 Oct 2022
76 33% The Grizzlies (2018) - Rated 12 Oct 2022
72 11% The Outfit (2022) - Rated 05 Oct 2022
100 98% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 27 Sep 2022
78 47% Thirteen Lives (2022) - Rated 27 Sep 2022
80 63% The Gray Man (2022) - Rated 27 Jul 2022
84 81% 1917 (2019) - Rated 12 Feb 2022
72 11% Just Mercy (2019) - Rated 15 Jan 2022
80 63% Belfast (2021) - Rated 09 Jan 2022