umutozcan

umutozcan
Movie Buff - 465 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2008
Location: Kocaeli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm looking for my destiny

more Recent Ratings

100 99% The Dark Knight (2008) - Rated 28 Jul 2008
70 31% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 16 Jul 2008
70 31% Wolf Creek (2005) - Rated 16 Jul 2008
75 50% Europa Europa (1990) - Rated 16 Jul 2008
70 31% Sunshine (2007) - Rated 16 Jul 2008
75 50% Amarcord (1973) - Rated 16 Jul 2008
80 69% Tabutta rövasata (1996) - Rated 16 Jul 2008
80 69% Lust, Caution (2007) - Rated 16 Jul 2008
75 50% Delicatessen (1991) - Rated 16 Jul 2008
70 31% The Hunt for Red October (1990) - Rated 16 Jul 2008