Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
unaga001

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Apr 9, 2018

more Recent Ratings
Check out unaga001's...
98 54% The Shining (1980) - Apr 09, 2018
100 79% Drag Me to Hell (2009) - Apr 09, 2018
95 45% Under the Shadow (2016) - Apr 09, 2018
100 79% The Witch (2016) - Apr 09, 2018
100 79% The Changeling (1980) - Apr 09, 2018
80 12% Lights Out (2016) - Apr 09, 2018
88 20% Annabelle: Creation (2017) - Apr 09, 2018
100 79% The Woman in Black (2012) - Apr 09, 2018
70 4% Insidious: Chapter 2 (2013) - Apr 09, 2018
100 79% The Conjuring (2013) - Apr 09, 2018