unalaydogan

unalaydogan
Movie Buff - 157 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like fantastic and sci-fi movies. My favourite director is Christopher Nolan and my favourite actor is Al Pacino

more Recent Ratings

89 75% Rope (1948) - Rated 19 May 2019
50 10% The Dictator (2012) - Rated 07 Mar 2019
70 22% A Star Is Born (2018) - Rated 07 Mar 2019
68 20% The Water Diviner (2014) - Rated 07 Mar 2019
84 55% The Favourite (2018) - Rated 07 Mar 2019
85 59% Green Book (2018) - Rated 07 Mar 2019
90 78% Cold War (2018) - Rated 21 Jan 2019
92 84% Ahlat Agaci (2018) - Rated 19 Jan 2019
86 64% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 09 Sep 2018
65 18% Toy Story 3 (2010) - Rated 08 Sep 2018