undrdatree

undrdatree
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 48% Misfits (2009) - Rated 02 Aug 2016
80 38% Pokémon (1997) - Rated 02 Aug 2016
74 20% Haven (2010) - Rated 02 Aug 2016
95 97% Gantz (2004) - Rated 02 Aug 2016
83 48% The Flash (2014) - Rated 02 Aug 2016
80 38% Dragon Ball Kai (2009) - Rated 02 Aug 2016
85 58% Dragon Ball Z (1989) - Rated 02 Aug 2016
80 38% Dragon Ball (1986) - Rated 02 Aug 2016
90 91% Alphas (2011) - Rated 02 Aug 2016
78 29% 12 Monkeys (2015) - Rated 02 Aug 2016