uninspired

uninspired
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like a wide variety of movies, but especially comedies. For some reason though I tend to like comedies that others don\\\'t! Although, this doesn\\\'t tend to be the case with other genres: go figure!

more Recent Ratings

100 0% The Prince of Egypt (1998) - Rated 03 Feb 2016
75 0% Dogma (1999) - Rated 03 Feb 2016
75 0% Predators (2010) - Rated 03 Feb 2016
75 0% Predator 2 (1990) - Rated 03 Feb 2016
75 0% Predator (1987) - Rated 03 Feb 2016
75 0% Problem Child (1990) - Rated 03 Feb 2016
50 0% Rush Hour 3 (2007) - Rated 03 Feb 2016
100 0% Rush Hour 2 (2001) - Rated 03 Feb 2016
100 0% Rush Hour (1998) - Rated 03 Feb 2016
100 0% Hitman (2007) - Rated 03 Feb 2016