unusualist

unusualist
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2012
Location: Bozeman, MT, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Very little.

more Recent Ratings

95 80% A Clockwork Orange (1971) - Rated 31 Oct 2012
100 97% American History X (1998) - Rated 18 Oct 2012
85 39% Benny & Joon (1993) - Rated 18 Oct 2012
40 10% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 18 Oct 2012
60 20% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 18 Oct 2012
90 57% Shrek (2001) - Rated 18 Oct 2012
0% The Notebook (2004) - Rated 18 Oct 2012
90 57% Apollo 13 (1995) - Rated 18 Oct 2012
95 80% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Oct 2012
20 6% The Passion of the Christ (2004) - Rated 18 Oct 2012