unutmamurat

unutmamurat
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Actor and director in Turkey.

more Recent Ratings

80 18% Jojo Rabbit (2019) - Rated 14 Jan 2020
80 18% Adam's Apples (2005) - Rated 11 Aug 2016
96 85% Youth (2015) - Rated 11 Aug 2016
95 75% A Separation (2011) - Rated 11 Aug 2016
87 34% About Elly (2009) - Rated 11 Aug 2016
86 30% The Return (2003) - Rated 11 Aug 2016
92 63% The Death of Mr. Lazarescu (2005) - Rated 08 Aug 2016
95 75% Baraka (1992) - Rated 08 Aug 2016
91 57% Barton Fink (1991) - Rated 08 Aug 2016
87 34% Beasts of the Southern Wild (2012) - Rated 08 Aug 2016