Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
upSBBW

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 26, 2018

more Recent Ratings
100 90% The Dark Knight (2008) - Sep 26, 2018
90 72% The Great Gatsby (2013) - Sep 26, 2018
90 72% Step Brothers (2008) - Sep 26, 2018
50 13% Fantastic Mr. Fox (2009) - Sep 26, 2018
65 31% The Bridge on the River Kwai (1957) - Sep 26, 2018
100 90% The Sound of Music (1965) - Sep 26, 2018
40 4% Fantastic Four (2005) - Sep 26, 2018
80 59% Captain America: Civil War (2016) - Sep 26, 2018
70 45% Snowpiercer (2014) - Sep 26, 2018
70 45% Walk the Line (2005) - Sep 26, 2018