upstream99

upstream99
Movie Buff - 240 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2016
Location: Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 23 Feb 2024
80 50% The Sadness (2021) - Rated 29 Jan 2024
90 76% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 08 Jan 2024
70 27% Something in the Dirt (2022) - Rated 15 Dec 2023
90 76% Hellbender (2022) - Rated 15 Dec 2023
80 50% Twin Peaks: The Missing Pieces (2014) - Rated 03 Nov 2023
70 27% Decision to Leave (2022) - Rated 01 Nov 2023
60 14% Sisu (2023) - Rated 27 Oct 2023
80 50% The Lighthouse (2019) - Rated 06 Oct 2023
70 27% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 25 Jul 2023