urashique

urashique
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2012
Location: Dhaka, Bangladesh
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 56% JSA: Joint Security Area (2000) - Rated 01 Dec 2014
95 96% Inglourious Basterds (2009) - Rated 01 Dec 2014
92 89% Back to the Future (1985) - Rated 01 Dec 2014
90 81% Taxi Driver (1976) - Rated 01 Dec 2014
82 42% District 9 (2009) - Rated 01 Dec 2014
71 15% The Incredible Hulk (2008) - Rated 01 Dec 2014
80 36% Cars (2006) - Rated 01 Dec 2014
74 16% War of the Worlds (2005) - Rated 01 Dec 2014
70 13% The Legend of Zorro (2005) - Rated 01 Dec 2014
90 81% Saw (2004) - Rated 01 Dec 2014