uravelly

uravelly
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2015
Location: Ankara, Yenimahalle, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Şiirsiz devrim olmaz.

more Recent Ratings

87 46% Sen Aydınlatırsın Geceyi (2013) - Rated 31 Jan 2015
10 1% Kaybedenler Kulübü (2011) - Rated 31 Jan 2015
75 14% Persepolis (2007) - Rated 31 Jan 2015
88 51% The Green Mile (1999) - Rated 31 Jan 2015
80 24% Vizontele (2001) - Rated 31 Jan 2015
85 40% Amores Perros (2000) - Rated 31 Jan 2015
81 32% Bana Masal Anlatma (2015) - Rated 31 Jan 2015
40 6% Issiz adam (2008) - Rated 31 Jan 2015
70 10% Mavi boncuk (1974) - Rated 31 Jan 2015
79 18% Titanic (1997) - Rated 31 Jan 2015