urbanvintner

urbanvintner
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 31 May 2014
Location: Hong Kong
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 54% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 31 May 2014
75 54% Saving Private Ryan (1998) - Rated 31 May 2014
85 86% Raging Bull (1980) - Rated 31 May 2014
80 70% The Graduate (1967) - Rated 31 May 2014
70 40% The Departed (2006) - Rated 31 May 2014
75 54% Mulholland Drive (1999) - Rated 31 May 2014
85 86% Being John Malkovich (1999) - Rated 31 May 2014
20 0% Baraka (1992) - Rated 31 May 2014
90 97% Downfall (2004) - Rated 31 May 2014
85 86% Marat/Sade (1967) - Rated 31 May 2014