urmagurd

urmagurd
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% District 9 (2009) - Rated 14 Feb 2018
85 64% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 14 Feb 2018
95 90% The Terminator (1984) - Rated 14 Feb 2018
100 97% Aliens (1986) - Rated 14 Feb 2018
90 76% Groundhog Day (1993) - Rated 14 Feb 2018
90 76% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 14 Feb 2018
90 76% Blade Runner (1982) - Rated 14 Feb 2018
90 76% The Thing (1982) - Rated 14 Feb 2018
50 5% Alien: Resurrection (1997) - Rated 14 Feb 2018
100 97% Alien (1979) - Rated 14 Feb 2018