user10589

user10589
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Oct 2012
89 64% Baraka (1992) - Rated 19 Oct 2012
89 64% School of Rock (2003) - Rated 19 Oct 2012
90 80% Dazed and Confused (1993) - Rated 19 Oct 2012
89 64% Jumanji (1995) - Rated 19 Oct 2012
85 32% Deep Blue Sea (1999) - Rated 19 Oct 2012
90 80% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 19 Oct 2012
85 32% Children of Men (2006) - Rated 19 Oct 2012
89 64% Requiem for a Dream (2000) - Rated 19 Oct 2012
88 53% Mallrats (1995) - Rated 19 Oct 2012