Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
usercritic

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Apr 30, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out usercritic's...
95 0% No Country for Old Men (2007) - Apr 30, 2019
95 0% Crimes and Misdemeanors (1989) - Apr 30, 2019
95 0% Glengarry Glen Ross (1992) - Apr 30, 2019
95 0% Léon: The Professional (1994) - Apr 30, 2019
95 0% The Shawshank Redemption (1994) - Apr 30, 2019
95 0% The Usual Suspects (1995) - Apr 30, 2019
95 0% The Descent (2005) - Apr 30, 2019
95 0% Munich (2005) - Apr 30, 2019
95 0% Inglourious Basterds (2009) - Apr 30, 2019
95 0% The Social Network (2010) - Apr 30, 2019