usum167

usum167
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 1% Dazed and Confused (1993) - Rated 31 Jan 2015
94 78% Waking Life (2001) - Rated 31 Jan 2015
82 7% School of Rock (2003) - Rated 31 Jan 2015
85 28% A Scanner Darkly (2006) - Rated 31 Jan 2015
96 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 31 Jan 2015
94 78% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 31 Jan 2015
95 86% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 31 Jan 2015
89 48% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 31 Jan 2015
93 71% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 31 Jan 2015
85 28% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 31 Jan 2015