Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
usyPp0

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 9, 2018

more Recent Ratings
93 65% The Witches of Eastwick (1987) - Dec 09, 2018
79 15% The Omen (1976) - Dec 09, 2018
91 55% Lethal Weapon 2 (1989) - Dec 09, 2018
83 30% Predator (1987) - Dec 09, 2018
87 45% Glory (1989) - Dec 09, 2018
100 95% The Third Man (1949) - Dec 09, 2018
98 85% The Social Network (2010) - Dec 09, 2018
83 30% Wedding Crashers (2005) - Dec 09, 2018
77 5% The Running Man (1987) - Dec 09, 2018
97 75% Jerry Maguire (1996) - Dec 09, 2018