Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uszRhp

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2020

more Recent Ratings
75 66% End of Watch (2012) - Oct 05, 2020
65 54% Shaft (2000) - Oct 05, 2020
60 41% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Oct 05, 2020
30 12% Bring It On (2000) - Oct 05, 2020
50 25% Spider-Man 2 (2004) - Oct 05, 2020
75 66% Seven Psychopaths (2012) - Oct 05, 2020
20 4% Final Destination 2 (2003) - Oct 05, 2020
60 41% Skyfall (2012) - Oct 05, 2020
50 25% Superman Returns (2006) - Oct 05, 2020
90 95% The Pianist (2002) - Oct 05, 2020