uthayan

uthayan
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 24 May 2017
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% Gone Girl (2014) - Rated 24 May 2017
90 95% Malcolm X (1992) - Rated 24 May 2017
70 37% Kong: Skull Island (2017) - Rated 24 May 2017
75 58% The Blair Witch Project (1999) - Rated 24 May 2017
65 16% Risky Business (1983) - Rated 24 May 2017
85 83% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 24 May 2017
75 58% Scream (1996) - Rated 24 May 2017
10 4% Scary Movie (2000) - Rated 24 May 2017
70 37% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 24 May 2017
70 37% Finding Nemo (2003) - Rated 24 May 2017