utkukocum

utkukocum
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2013
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 73% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 29 Jul 2014
79 78% The Spectacular Now (2013) - Rated 27 Apr 2014
74 58% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 20 Oct 2013
73 55% Gladiator (2000) - Rated 13 Oct 2013
48 24% Black Hawk Down (2001) - Rated 13 Oct 2013
55 30% Being John Malkovich (1999) - Rated 13 Oct 2013
85 93% The Fountain (2006) - Rated 13 Oct 2013
33 11% Rush Hour 3 (2007) - Rated 13 Oct 2013
79 78% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 Oct 2013
81 87% Spirited Away (2001) - Rated 13 Oct 2013