Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uuru

Movie Buff - 186 Film Ratings

Member Since: Dec 21, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
83 40% The Fifth Element (1997) - Mar 27, 2020
85 63% Coherence (2013) - Mar 24, 2020
75 12% There Will Be Blood (2007) - Mar 23, 2020
85 63% In Bruges (2008) - Mar 18, 2020
83 40% Kingdom of Heaven (2005) - Mar 17, 2020
85 63% Arrival (2016) - Mar 05, 2020
85 63% Lost in Translation (2003) - Mar 02, 2020
85 63% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Feb 29, 2020
80 26% Stargate (1994) - Feb 23, 2020
75 12% Joker (2019) - Feb 23, 2020