uutku

uutku
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 11% Iron Man 2 (2010) - Rated 25 Feb 2012
30 4% Okul (2004) - Rated 22 Feb 2012
15 1% Çilgin Dersane (2007) - Rated 22 Feb 2012
87 75% Ballad of Narayama (1983) - Rated 17 Feb 2012
70 20% There's Something About Mary (1998) - Rated 13 Feb 2012
79 54% October Sky (1999) - Rated 13 Feb 2012
69 16% Love and Other Drugs (2010) - Rated 13 Feb 2012
78 47% Swimming Pool (2003) - Rated 12 Feb 2012
64 7% Yes Man (2008) - Rated 12 Feb 2012
90 79% The Lives of Others (2006) - Rated 12 Feb 2012