Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
uwrUdb

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2019

more Recent Ratings
95 65% Amélie (2001) - Apr 28, 2019
85 30% Buried (2010) - Apr 28, 2019
90 45% Captain Fantastic (2016) - Apr 28, 2019
95 65% This Beautiful Fantastic (2016) - Apr 28, 2019
100 90% The Others (2001) - Apr 28, 2019
100 90% Interstellar (2014) - Apr 28, 2019
75 15% Ted (2012) - Apr 28, 2019
45 5% American Beauty (1999) - Apr 28, 2019
95 65% Sherlock Holmes (2009) - Apr 28, 2019
85 30% Ratatouille (2007) - Apr 28, 2019