uz_jaswal
Recent Ratings
Check out uz_jaswal's...
80 32% | Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 05 Nov 2013 |
85 58% | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 05 Nov 2013 |
60 4% | Insomnia (2002) - Rated 05 Nov 2013 |
85 58% | The Sixth Sense (1999) - Rated 05 Nov 2013 |
75 17% | Armageddon (1998) - Rated 05 Nov 2013 |
70 11% | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Rated 05 Nov 2013 |
80 32% | First Knight (1995) - Rated 05 Nov 2013 |
85 58% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 05 Nov 2013 |
40 1% | Under Siege (1992) - Rated 05 Nov 2013 |
85 58% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 05 Nov 2013 |