uzunyol

uzunyol
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2015
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 37% xXx (2002) - Rated 18 Jan 2017
76 41% Pirate Radio (2009) - Rated 17 Jan 2017
87 76% The Social Network (2010) - Rated 17 Jan 2017
62 8% Home Alone 3 (1997) - Rated 17 Jan 2017
78 45% The Bucket List (2007) - Rated 17 Jan 2017
75 37% American Reunion (2012) - Rated 17 Jan 2017
68 17% The Hot Chick (2002) - Rated 17 Jan 2017
79 50% The Number 23 (2007) - Rated 17 Jan 2017
98 99% The Godfather (1972) - Rated 17 Jan 2017
82 61% Before Sunset (2004) - Rated 17 Jan 2017