Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
v7SQXc

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2019

more Recent Ratings
70 35% American Hustle (2013) - Jun 12, 2019
75 55% Crazy, Stupid, Love (2011) - Jun 12, 2019
15 10% The Matrix Revolutions (2003) - Jun 12, 2019
75 55% Arrival (2016) - Jun 12, 2019
85 90% Whiplash (2014) - Jun 12, 2019
75 55% Interstellar (2014) - Jun 12, 2019
85 90% Requiem for a Dream (2000) - Jun 12, 2019
60 25% Predestination (2014) - Jun 12, 2019
80 75% Bicentennial Man (1999) - Jun 12, 2019
15 10% Three Colors: Red (1994) - Jun 12, 2019