Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
v7WsyL

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 17, 2019

more Recent Ratings
80 50% Captain America: Civil War (2016) - Feb 17, 2019
90 85% Braveheart (1995) - Feb 17, 2019
84 65% The Incredibles (2004) - Feb 17, 2019
80 50% Titanic (1997) - Feb 17, 2019
65 25% The Last of the Mohicans (1992) - Feb 17, 2019
56 15% The Road Warrior (1981) - Feb 17, 2019
75 35% Erin Brockovich (2000) - Feb 17, 2019
90 85% Thor (2011) - Feb 17, 2019
20 5% Troy (2004) - Feb 17, 2019
90 85% Saving Private Ryan (1998) - Feb 17, 2019