Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vB3ySL

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 24, 2019

more Recent Ratings
70 10% The Running Man (1987) - May 24, 2019
87 55% Sherlock Holmes (2009) - May 24, 2019
75 25% Ocean's Twelve (2004) - May 24, 2019
90 75% Up (2009) - May 24, 2019
90 75% Terminator 2: Judgment Day (1991) - May 24, 2019
84 45% Enemy of the State (1998) - May 24, 2019
70 10% From Dusk Till Dawn (1996) - May 24, 2019
90 75% Monsters, Inc. (2001) - May 24, 2019
80 35% Sleepy Hollow (1999) - May 24, 2019
95 95% Oldboy (2003) - May 24, 2019