Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vCg9KM

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 29, 2019

more Recent Ratings
89 95% The Descent (2005) - Sep 29, 2019
73 35% Tropic Thunder (2008) - Sep 29, 2019
85 80% Snatch (2000) - Sep 29, 2019
30 5% Scarface (1983) - Sep 29, 2019
85 80% Saw (2004) - Sep 29, 2019
75 45% Toy Story 2 (1999) - Sep 29, 2019
80 55% Children of Men (2006) - Sep 29, 2019
50 15% Despicable Me 2 (2013) - Sep 29, 2019
70 25% Madagascar (2005) - Sep 29, 2019
82 65% Léon: The Professional (1994) - Sep 29, 2019