Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vGXi9C

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

more Recent Ratings
66 32% Crank: High Voltage (2009) - Jul 05, 2018
76 53% An Inconvenient Truth (2006) - Jul 05, 2018
64 17% Pay It Forward (2000) - Jul 05, 2018
56 10% The Happening (2008) - Jul 05, 2018
94 89% Before Sunrise (1995) - Jul 05, 2018
95 96% Serenity (2005) - Jul 05, 2018
76 53% Get Smart (2008) - Jul 05, 2018
86 75% 101 Dalmatians (1961) - Jul 05, 2018
90 82% Nightcrawler (2014) - Jul 05, 2018
3% Scary Movie 2 (2001) - Jul 05, 2018