Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vKD3bh

Flick Fan - 69 Film Ratings

Member Since: Aug 23, 2020

more Recent Ratings
85 62% Superbad (2007) - Aug 23, 2020
50 5% The Sixth Sense (1999) - Aug 23, 2020
85 62% Tootsie (1982) - Aug 23, 2020
90 78% The Mask (1994) - Aug 23, 2020
95 92% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 23, 2020
100 98% Being John Malkovich (1999) - Aug 23, 2020
75 35% Throw Momma from the Train (1987) - Aug 23, 2020
85 62% Flatliners (1990) - Aug 23, 2020
90 78% Fargo (1996) - Aug 23, 2020
70 25% Step Brothers (2008) - Aug 23, 2020