Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vM4hez

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Jul 24, 2018

more Recent Ratings
86 61% Secret Window (2004) - Jul 24, 2018
88 65% The Machinist (2004) - Jul 24, 2018
95 95% The Matrix Revolutions (2003) - Jul 24, 2018
90 77% Saving Private Ryan (1998) - Jul 24, 2018
80 38% The Hateful Eight (2015) - Jul 24, 2018
70 15% Bridget Jones's Diary (2001) - Jul 24, 2018
95 95% Up (2009) - Jul 24, 2018
75 24% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jul 24, 2018
90 77% Inception (2010) - Jul 24, 2018
40 3% The Fountain (2006) - Jul 24, 2018