Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vNOVwf

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2019

more Recent Ratings
60 17% The Godfather: Part III (1990) - Jan 25, 2019
82 64% Hook (1991) - Jan 25, 2019
91 89% The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 25, 2019
60 17% Taxi Driver (1976) - Jan 25, 2019
55 12% Clerks (1994) - Jan 25, 2019
80 56% Gran Torino (2008) - Jan 25, 2019
75 42% 2001: A Space Odyssey (1968) - Jan 25, 2019
92 93% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Jan 25, 2019
30 0% Catwoman (2004) - Jan 25, 2019
75 42% Kung Fu Panda (2008) - Jan 25, 2019