Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vSKOsO

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
10 27% Billy Madison (1995) - Jan 19, 2020
72 75% X-Men: First Class (2011) - Jan 19, 2020
82 88% The World Is Not Enough (1999) - Jan 19, 2020
12 36% Meet the Parents (2000) - Jan 19, 2020
68 61% The Fugitive (1993) - Jan 19, 2020
12 36% 2 Fast 2 Furious (2003) - Jan 19, 2020
80 84% Tomorrow Never Dies (1997) - Jan 19, 2020
10 27% Transformers (2007) - Jan 19, 2020
20 50% Fast & Furious (2009) - Jan 19, 2020
70 68% Star Trek (2009) - Jan 19, 2020